661 507 507

Polska wersjaP?????? ??????Deutsche VersionEnglish version

Pomoc drogowa Dębica Holowanie i serwis TIR Parking strzeżony w województwie pokarpackim Wulkanizacja na drodze Inne usługi związane z pomocą drogową

Pomoc drogowa Tuchów, laweta i holowanie TIR

Pomoc drogowa Tuchów, holownik TIRTuchów to miasto w Małopolsce w powiecie tarnowskim. Miasto według źródeł historycznych utworzono w 1105 roku a w 1340 miejscowość otrzymała prawa miejskie. Powierzchnia miasta to nieco ponad 18km2, którą zamieszkuje niecałe 7 tyś, mieszkańców. Miasto ulokowane jest 220 m n.p.m. a kod pocztowy to 33-170. Samochody posiadają tablice rejestracyjne KTA. Tuchów leży około 100km od Krakowa i 80 od granicy polsko- słowackiej. Wśród najbardziej ciekawych obiektów turystycznych w Tuchowie znajduje się klasycystyczny ratusz z XIX w., kościół św. Jakuba z 1794 roku czy barokowy kościół Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny z XVII w.
Natomiast Gmina Tuchów składa się z dwunastu sołectw. A są nimi: Buchcice, Burzyn, Dąbrówka Tuchowska, Jodłówka Tuchowska, Karwodrza, Lubaszowa, Łowczów, Meszna Opacka, Piotrkowice, Siedliska, Trzemesna, Zabłędza.

 

 

Potrzebujesz?!

Pomoc drogowa Tuchów

TIR Serwis w Tuchowie

Naprawa na drodze Tuchów

Holowanie TIR w Tuchowie

 

KAM-TRANS
Pomoc Drogowa

 

tel. 661 507 507