661 507 507

Polska wersjaP?????? ??????Deutsche VersionEnglish version

Pomoc drogowa Dębica Holowanie i serwis TIR Parking strzeżony w województwie pokarpackim Wulkanizacja na drodze Inne usługi związane z pomocą drogową

Pomoc drogowa Mielec, laweta i holowanie TIR

Pomoc drogowa w Mielcu Mielec jest miastem w południowo ? wschodniej części Polski. Miasto liczy ponad 60 tys. mieszkańców przy blisko 50km2 powierzchni. Mielec słynny jest głównie z bardzo rozbudowanego przemysłu lotniczego bo tutaj znajdują się Polskie Zakłady Lotnicze (PZL Mielec). W Mielcu również znajduje się Specjalna Strefa Ekonomiczna EURO-PARK MIELEC.

Do Mielca można dojechać drogami wojewódzkimi: droga wojewódzka nr 875 z Kolbuszowej, droga wojewódzka nr 984 z Lisiej Góry (k. Tarnowa) przez Radomyśl Wielki, droga wojewódzka nr 983 z Sadkowej Góry, droga wojewódzka nr 985 z Tarnobrzega przez Baranów Sandomierski, droga wojewódzka nr 985 z Dębicy.

W odległości około 30km na północ od Mielca jest ulokowana autostrada A4. Oprócz tego w fazie projektu jest również budowa trasy: Kielce ? Staszów ? Połaniec ? Mielec ? Kolbuszowa ? Rzeszów.

Gmina Mielec sąsiaduje z takimi gminami jak: Borowa, Cmolas, Czermin, Gawłuszowice, Mielec (miasto), Niwiska, Przecław, Radomyśl Wielki, Tuszów Narodowy a także Wadowice Górne

 

 

Potrzebujesz?!

Pomoc drogowa Mielec

TIR Serwis w Mielcu

Naprawa na drodze Mielec

Holowanie TIRów w Mielcu

 

KAM-TRANS
Pomoc Drogowa

 

tel. 661 507 507