661 507 507

Polska wersjaP?????? ??????Deutsche VersionEnglish version

Pomoc drogowa Dębica Holowanie i serwis TIR Parking strzeżony w województwie pokarpackim Wulkanizacja na drodze Inne usługi związane z pomocą drogową

Pomoc drogowa Sanok, laweta i holowanie TIR

Pomoc drogowa, holowanie autobusów SanokSanok to miejscowość na Podkarpaciu, którą zamieszkuje około 40 tys. ludzi. Bardzo mocno rozwinięty jest przemysł samochodowy oraz chemiczny. To tutaj znajduje się również ważny węzeł tranzytowy na Słowację oraz Ukrainę. Miejscowość Sanok jak i cały powiat jest jednym z najstarszych miejsc zaangażowanych w górnictwo naftowe. Powierzchnia miasta wynosi nieco ponad 38 km2 przy wysokości ponad 300 metrów n.p.m. Samochody posiadają tablice rejestracyjne rozpoczynające się od RSA. Najważniejszymi drogami jest droga krajowa nr 28 (Zator ? Wadowice ? Nowy Sącz ? Gorlice ? Biecz ? Jasło ? Krosno ? Sanok ? Przemyśl ? Medyka) oraz droga krajowa nr 84 do przejścia granicznego w Krościenku.
Najważniejszymi przedsiębiorstwami w Sanoku jest m.in. Autosan, gdzie od kilkudziesięciu lat produkowane są autobusy, Bank Spółdzielczy w Sanoku czy firma Automet, która produkuje m.in. elementy z tworzyw sztucznych do przemysłu motoryzacyjnego i wojskowego.

 

 

Potrzebujesz?!

Pomoc drogowa Sanok

TIR Serwis w Sanoku

Naprawa na drodze Sanok

Holowanie TIRów w Sanoku

 

KAM-TRANS
Pomoc Drogowa

 

tel. 661 507 507