661 507 507

Polska wersjaP?????? ??????Deutsche VersionEnglish version

Pomoc drogowa Dębica Holowanie i serwis TIR Parking strzeżony w województwie pokarpackim Wulkanizacja na drodze Inne usługi związane z pomocą drogową

Pomoc drogowa Bochnia, laweta i holowanie TIR

Pomoc drogowa Bochnia i holowanie TIRBochnia to miasto w południowej Polsce znajdujące się w Małopolsce. Miasto, które ma niecałe 30km2 powierzchni i ponad 30 tys. mieszkańców. Bochnia została założona w XII wieku  a w 1253 roku miejscowość otrzymała prawa miejskie. Miasto ulokowane jest nad rzeką Raba w dolinie potoku Babica i położona jest na pograniczu Kotliny Sandomierskiej i Pogórza Karpackiego. W Bochni znajduje się m.in. droga krajowa nr 94 (Zgorzelec ? Tarnów) i droga krajowa nr 75 (Kraków ? Muszynka).
Gmina Bochnia posiada powierzchnię ponad 130km2 a liczba mieszkańców to według danych z 2011 roku to prawie 19 tys. mieszkańców. Gmina Bochnia to : Baczków, Bessów, Bogucice, Brzeźnica, Buczyna, Cerekiew, Chełm, Cikowice, Damienice, Dąbrowica, Gawłów, Gierczyce, Gorzków, Grabina, Krzyżanowice, Łapczyca, Majkowice, Moszczenica, Nieprześnia, Nieszkowice Małe, Nieszkowice Wielkie, Ostrów Szlachecki, Pogwizdów, Proszówki, Siedlec, Słomka, Stanisławice, Stradomka, Wola Nieszkowska, Zatoka, Zawada.

 

 

Potrzebujesz?!

Pomoc drogowa Bochnia

TIR Serwis w Bochni

Naprawa na drodze bochnia

Holowanie TIR w Bochni

 

KAM-TRANS
Pomoc Drogowa

 

tel. 661 507 507