661 507 507

Polska wersjaP?????? ??????Deutsche VersionEnglish version

Pomoc drogowa Dębica Holowanie i serwis TIR Parking strzeżony w województwie pokarpackim Wulkanizacja na drodze Inne usługi związane z pomocą drogową

Pomoc drogowa Kraków, laweta i holowanie TIR

Pomoc drogowa Kraków Holownik TIRKraków to miasto położone nad rzeką Wisła w południowe Polsce w województwie małopolskim. Według źródeł historycznych miasto Kraków zostało założone przed IX wiekiem a prawa miejskie otrzymał w 1257 roku. Powierzchnia miasta to prawie 330km2 a zamieszkuje ją według danych z 2012 roku prawie 760 tys. mieszkańców co daje miastu drugie miejsce pod względem wielkości. Kraków przez blisko 200lat był stolicą polski.
Kraków uznawany jest za węzeł transportowy. To tutaj przechodzi droga krajowa nr 7, droga krajowa nr 44, droga krajowa nr 75, droga krajowa nr 79 i droga krajowa nr 94 a oprócz tego jest również autostrada A4.
W Krakowie znajdują się jedne z największych firm w Polsce a są nimi min. Tesco Polska, BP Polska oraz Grupa Philip Morris Polska. Oprócz tego Kraków jest uznawany jako jedną z najbardziej popularnych miast, które chętnie odwiedzany jest przez turystów. Duża liczba wyróżnień oraz fakt, że tylko w 2012 roku Kraków odwiedziło około 9 mln osób potwierdza bardzo dobre wyniki w sektorze turystycznym.

 

 

Potrzebujesz?!

Pomoc drogowa Kraków

TIR Serwis w Krakowie

Naprawa na drodze Kraków

Holowanie TIR w Krakowie

 

KAM-TRANS
Pomoc Drogowa

 

tel. 661 507 507