661 507 507

Polska wersjaP?????? ??????Deutsche VersionEnglish version

Pomoc drogowa Dębica Holowanie i serwis TIR Parking strzeżony w województwie pokarpackim Wulkanizacja na drodze Inne usługi związane z pomocą drogową

Pomoc drogowa Tarnów, laweta i holowanie TIR

Pomoc drogowa w Tarnowie, holowanie i serwis TIRTarnów to miasto, które uzyskało prawa miejskie w 1330 roku i leży w Małopolsce na południu Polski. Usytuowane jest nad dwiema rzekami: Biała i Dunajec i ma ponad 100tys. mieszkańców. Samochody posiadają tablice rejestracyjne zaczynające się od skrótu KT.

Tarnów ulokowany jest na przecięciu dróg krajowych nr 94 (Kraków, Tarnów, Dębica, Rzeszów, Jarosław, Korczowa) oraz drogi krajowej nr 73 (Kielce, Busko-Zdrój, Dąbrowa Tarnowska, Tarnów, Pilzno, Jasło). Oprócz znajduje się tutaj autostrada A4. W Tarnowie istnieje komunikacja miejska, tramwaje, kolej oraz komunikacja lotnicza poprzez lądowisko Aeroklubu Ziemi Tarnowskiej. Tarnów jest również ważnym ośrodkiem edukacyjnym to tutaj znajdują się m.in. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie, Małopolska Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Tarnowie a także Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie. Tarnów ma również rozbudowany przemysł chemiczny to tutaj znajdują się Zakłady Azotowe w Tarnowie-Mościcach S.A. Oprócz tego istnieje również Izba Przemysłowo Handlowa w Tarnowie oraz Tarnowski Klaster Przemysłowy S.A.

 

 

Potrzebujesz?!

Pomoc drogowa Tarnów

TIR Serwis w Tarnowie

Naprawa na drodze Tarnów

Holowanie TIRów w Tarnowie

 

KAM-TRANS
Pomoc Drogowa

 

tel. 661 507 507