661 507 507

Polska wersjaP?????? ??????Deutsche VersionEnglish version

Pomoc drogowa Dębica Holowanie i serwis TIR Parking strzeżony w województwie pokarpackim Wulkanizacja na drodze Inne usługi związane z pomocą drogową

Pomoc drogowa Łańcut, laweta i holowanie TIR

Pomoc drogowa Łańcut serwis i holowanie TIRŁańcut znajduje się około 16 km od Rzeszowa w województwie podkarpackim. Przez Łańcut przebiega droga E40 (Jędzychowice ? Korczowa) przez który odbywa tranzyt Europy z Ukrainą. Według ostatnich wyliczeń w Łańcucie mieszka około 18 tys. mieszkańców przy powierzchni miasta prawie 20km2. Miasto słynie z pięknego Zamku Lubomirskich w Łańcucie a oprócz tego znaną marką jest firma Łańcucka Fabryka Wódek ?Polmos Łańcut?.
Natomiast gmina Łańcut posiada dziewięć sołectw a są nimi: Albigowa, Cierpisz, Głuchów, Handzlówka, Kosina, Kraczkowa, Rogóżno, Sonina oraz Wysoka. Gmina ma powierzchnię ponad 100km2 na których mieszka ponad 20 tys. mieszkańców. Samochody posiadają tablice rejestracyjne rozpoczynające się od skrótu RLA. Gminy, które sąsiadują z gminą Łańcut to: Białobrzegi, Chmielnik, Czarna, Gać, Krasne, Markowa oraz Przeworsk.

 

Potrzebujesz?!

Pomoc drogowa Łańcut

TIR Serwis w Łańcucie

Naprawa na drodze Łańcut

Holowanie TIRów w Łańcucie

KAM-TRANS
Pomoc Drogowa

 

tel. 661 507 507