661 507 507

Polska wersjaP?????? ??????Deutsche VersionEnglish version

Pomoc drogowa Dębica Holowanie i serwis TIR Parking strzeżony w województwie pokarpackim Wulkanizacja na drodze Inne usługi związane z pomocą drogową

Pomoc drogowa Brzozów, laweta i holowanie TIR

Pomoc drogowa, holowanie tirów BrzozówBrzozów to miasto na Podkarpaciu usytuowane na Pogórzu Dynowskim, przez które przepływa rzeka Stobnica. Oprócz tego przez Brzozów przebiega droga wojewódzka nr 886 Domaradź ? Sanok. Miasto ma prawie 8 tys. mieszkańców przy nieco ponad 11 km2 powierzchni. Miasto zostało utworzone w 1359 roku a prawa miejskie otrzymało kilka lat później bo w 1386 roku. Kod pocztowy Brzozowa to 36-200 a samochody posiadają tablice rejestracyjne zaczynające się od skrótu RBR.
Miasto nie posiada rozbudowanego przemysłu. Jedną z najstarszych branż gospodarki jest wydobywanie ropy naftowej przez Sanocki Zakład Górnictwa Nafty i Gazu. Oprócz tego istnieje również zakąłd przemysłowy ?Grupa Koronki?, który produkuje odzież i inne elementy branż tekstylnej. Jako ciekawostkę można podać, że w Brzozowie znajduje się 66 ulic a urząd miejski utrzymuje łącznie 34 drogi o długości ponad 18 km.

 

 

Potrzebujesz?!

Pomoc drogowa Brzozów

TIR Serwis w Brzozowie

Naprawa na drodze Brzozów

Holowanie TIRów w Brzozowie

 

KAM-TRANS
Pomoc Drogowa

 

tel. 661 507 507