661 507 507

Polska wersjaP?????? ??????Deutsche VersionEnglish version

Pomoc drogowa Dębica Holowanie i serwis TIR Parking strzeżony w województwie pokarpackim Wulkanizacja na drodze Inne usługi związane z pomocą drogową

Pomoc drogowa Dębica, laweta i holowanie TIR

 Pomoc drogowa w DębicyDębica to miasto i gmina na Podkarpaciu, która jest również siedzibą powiatu dębickiego. Miasto ma powierzchnię blisko 35 km2 a cała gmina 140 km2. Dębica znajduje się przy drodze krajowej nr4 pomiędzy Rzeszowem a Krakowem. Przez Dębicę również przechodzi Autostrada A4 a samo miasto posiada dwa węzły wjazdowe. Dębica słynna jest głównie z dwóch firm a mianowicie Firma Oponiarska „Dębica” i firmy produkującej rowery „Arkus”. Pierwsza firma wchodzi w skład potężnego koncernu Goodyear. Firma produkuje opony marki: Dębica, Goodyear, Dunlop, Fulda i Sava. Jeśli chodzi natomiast o geograficzną specyfikację Gminy Dębica  to obejmuje ona miejscowości: Braciejowa, Brzeźnica, Brzeźnica-Wola, Głobikowa, Gumniska, Kędzierz, Kochanówka, Kozłów, Latoszyn, Nagawczyna, Paszczyna, Podgrodzie, Pustków-Wieś, Pustków-Krownice, Pustków Osiedle, Pustynia, Stasiówka, Stobierna i Zawada. Tablice samochodowe w tym powiecie, czyli w powiecie dębickim zaczynają się od liter RDE.

 

 

Główna siedziba firmy Kam-Trans jest kilka kilometrów od Dębicy, dlatego jeśli potrzebujesz nagłej pomocy na drodze w tej miejscowości to zapraszamy do kontaktu. Postaramy się w przeciagu kilku minut dotrzeć na miejsce w specjalistycznym samochodzie pomocy drogowej.

 

 

 

Potrzebujesz?!

Pomoc drogowa Dębica

TIR Serwis w Dębicy

Naprawa na drodze Dębica

Holowanie TIRów w Dębicy

 

KAM-TRANS
Pomoc Drogowa

 

tel. 661 507 507