661 507 507

Polska wersjaP?????? ??????Deutsche VersionEnglish version

Pomoc drogowa Dębica Holowanie i serwis TIR Parking strzeżony w województwie pokarpackim Wulkanizacja na drodze Inne usługi związane z pomocą drogową

Wypadki w Borku Wielkim

17 lipca 2017 okazał się bardzo pechowym dniem na drogach w okolicach miejscowości Borek Wielki. Doszło tam bowiem do aż trzech zdarzeń drogowych, z czego jeden zakończył się śmiercią poszkodowanego.

            Tuż przed godziną 10:00 jadący lewym pasem autostrady A4 kierowca fiata ducato zatrzymał się z powodu awarii pojazdu po czym uderzył w niego samochód marki citroen. W wyniku zdarzenia trzy osoby zostały ranne i trafiły do szpitala: pasażer fiata oraz kierowca wraz z pasażerką citroena.

            Niedługo później doszło do kolejnego zdarzenia na tym samym odcinku autostrady. Kierowca dostawczego pojazdu marki fiat wjechał w mazdę jadącą przed nim – ta z kolei uderzyła w samochód dostawczy mercedes. W wyniku zderzenia mazda dachowała a kierowca i pasażerka pojazdu doznali obrażeń wymagających hospitalizacji.

            Około godziny 13:30 doszło do trzeciego zdarzenia. Kierowca audi zderzył się z pojazdem marki peugeot, a następnie uderzył w barierkę. Pojazd zapalił się a kierowca zginął na miejscu. Obrażeń doznał również kierowca peugeota.

            Niefortunny ciąg zdarzeń wygenerował poważne utrudnienia na drodze i niezbędna była interwencja stosownych służb. Po kilku godzinach przy pomocy usług pomocy drogowej odholowano uszkodzone pojazdy i przywrócono drożność drogi.